http://www.genealodzy.pl/

      Genealodzy.PL       Podział administracyjny Podział administracyjny kościelny Wyszukaj parafię       Info o Katalogu

25.09.2020 03:18

Powiat gnieźnieński
L.p. Miejscowosc Adres Wezwanie Eryg. Wyznanie
1 Czerniejewo ul.Ks.O.Kopczyńskiego 7 św.Jana Chrzciciela   1263   rzym-kat 
2 Czerniejewo     ewang 
3 Dąbrówka Kościelna Dąbrówka Kościelna 28 NMP Wniebowziętej   XIII w.   rzym-kat 
4 Dębnica Dębnica 34 św.Mikołaja   XIV w.   rzym-kat 
5 Duszno Duszno 2 św.Doroty Dziewicy   1419   rzym-kat 
6 Dziekanowice Dziekanowice 61 św.Marcina   1404   rzym-kat 
7 Gniezno ul.Cicha 3 bł.Bogumiła   1980   rzym-kat 
8 Gniezno ul.Wierzbiczany 10 bł.Jolenty   1981   rzym-kat 
9 Gniezno ul.Poznanska 15 bł.Michała Kozala   1988   rzym-kat 
10 Gniezno ul.22 Lipca 85 bł.Radzyma Gaudentego   1981   rzym-kat 
11 Gniezno ul.28 Grudnia 12 Chrystusa Wieczystego Kapłana   1957   rzym-kat 
12 Gniezno ul.Ks.Ludwiczaka 20 Matki Zbawiciela   1997   rzym-kat 
13 Gniezno ul.Graniczna 19 MB Miłosierdzia   1996   rzym-kat 
14 Gniezno ul.Chrobrego 13 NMP Królowej Polski   1993   rz-kat garn 
15 Gniezno ul.Kwiatowa 7 św.Maksymiliana Kolbego   1989   rzym-kat 
16 Gniezno ul.Św.Michała 1 św.Michała Archanioła   XIII w.   rzym-kat 
17 Gniezno ul.Farna 6 św.Trójcy   1243   rzym-kat 
18 Gniezno ul.Św.Wawrzyńca 8 św.Wawrzyńca   1817   rzym-kat 
19 Gniezno ul.Franciszkańska 12 Wniebowzięcia NMP   1925   rzym-kat 
20 Gniezno ul.Łaskiego 9 Wniebowzięcia NMP   977   rzym-kat 
21 Gorzykowo Gorzykowo 66 MB Królowej Polski   1958   rzym-kat 
22 Imielno Imielno 6 Narodzenia NMP   1870   rzym-kat 
23 Jankowo Dolne Jankowo Dolne 13 św.Judy Tadeusza   1988   rzym-kat 
24 Jarząbkowo Jarząbkowo 2 św.Marcina   XI w.   rzym-kat 
25 Jastrzębowo Jastrzębowo Niepokalanego Poczęcia NMP   1964   rzym-kat 
26 Kamieniec Kamieniec 7 Sw.Jakuba Większego   XIII w.   rzym-kat 
27 Kędzierzyn Kędzierzyn św.Andrzeja Apostoła   1321   rzym-kat 
28 Kiszkowo ul.Gnieźnieńska 3 św.Jana Chrzciciela   XIV w.   rzym-kat 
29 Kłecko ul.Kościelna 1 św.Jerzego   XI w.   rzym-kat 
30 Kruchowo Kruchowo 14 Wszystkich Świętych   1727   rzym-kat 
31 Łagiewniki Kościelne Łagiewniki Kościelne 21 Bożego Ciała   1415   rzym-kat 
32 Łopienno Łopienno 13 Wniebowzięcia NMP   1650   rzym-kat 
33 Łubowo Łubowo 66 św.Mikołaja   XIII w.   rzym-kat 
34 Mielżyn ul.Kościelna 15 Wszystkich Świętych   1456   rzym-kat 
35 Modliszewko Modliszewko 28 św.Jakuba Apostoła   1414   rzym-kat 
36 Niechanowo ul.Różana 54 św.Jakuba Apostoła   XIV w.   rzym-kat 
37 Ostrowite Prymasowskie Ostrowite Prymasowskie 22 św.Marcina   1300   rzym-kat 
38 Pawłowo Pawłowo 27 św.Marcina   XIII w.   rzym-kat 
39 Pomarzany Pomarzany Opieki MB   1390   rzym-kat 
40 Popowo Ignacewo Popowo Ignacewo 1 NSPJ   1936   rzym-kat 
41 Sławno Sławno 67 św.Mikołaja   1348   rzym-kat 
42 Sokolniki Sokolniki 14 św.Stanisława Biskupa   1400   rzym-kat 
43 Strzyżewo Kościelne Strzyżewo Kościelne 5 Zwiastowania NMP   XV w.   rzym-kat 
44 Szydłowo Szydłowo Najświętszego Imienia Jezus   1795   rzym-kat 
45 Świniary Świniary 14 NMP Królowej Polski   1968   rzym-kat 
46 Trzemeszno pl.Kosmowskiego 8 Wniebowzięcia NMP   X w.   rzym-kat 
47 Trzemżal Trzemżal 76 św.Józefa Rzemieślnika   1985   rzym-kat 
48 Waliszewo Waliszewo 23 św.Katarzyny   1404   rzym-kat 
49 Zdziechowa Zdziechowa 75 NMP Nieustającej Pomocy   1957   rzym-kat 
50 Żydowo ul.Ojca Św. Jana Pawła II 6 św.Stanisława BM   XV w.   rzym-kat 
Województwo wielkopolskie

powiaty województwa:

grodzki m. Kalisz
grodzki m. Konin
grodzki m. Leszno
grodzki m. Poznań
chodzieski - Chodzież
czarnkowsko-trzcianecki - Czarnków
gnieźnieński - Gniezno
gostyński - Gostyń
grodziski (wielkopolskie) - Grodzisk Wielkopolski
jarociński - Jarocin
kaliski - Kalisz
kępiński - Kępno
kolski - Koło
koniński - Konin
kościański - Kościan
krotoszyński - Krotoszyn
leszczyński - Leszno
międzychodzki - Międzychód
nowotomyski - Nowy Tomyśl
obornicki - Oborniki
ostrowski (wielkopolskie) - Ostrów Wielkopolski
ostrzeszowski - Ostrzeszów
pilski - Piła
pleszewski - Pleszew
poznański - Poznań
rawicki - Rawicz
słupecki - Słupca
szamotulski - Szamotuły
średzki (wielkopolskie) - Środa Wielkopolska
śremski - Śrem
turecki - Turek
wągrowiecki - Wągrowiec
wolsztyński - Wolsztyn
wrzesiński - Września
złotowski - Złotów

Polskie Towarzystwo Genealogiczne