http://www.genealodzy.pl/

      Genealodzy.PL       Podział administracyjny Podział administracyjny kościelny Wyszukaj parafię       Info o Katalogu

25.09.2020 03:04

Powiat wągrowiecki
L.p. Miejscowosc Adres Wezwanie Eryg. Wyznanie
1 Budziejewko Budziejewko Kościelna 1 św.Wojciecha   1925   rzym-kat 
2 Tarnowo Pałuckie Tarnowo Pałuckie św.Mikołaja   1392   rzym-kat 
3 Srebrna Góra Srebrna Góra 57 św.Mikołaja   1404   rzym-kat 
4 Jabłkowo Jabłkowo św.Michała Archanioła   1441   rzym-kat 
5 Potulice Potulice 2 św.Katarzyny Dziewicy i Męczen   XIV w.   rzym-kat 
6 Lechlin Lechlin 7 św.Stanisława Biskupa   XII w.   rzym-kat 
7 Mieścisko ul.Kościelna 1 św.Michała Archanioła   1424   rzym-kat 
8 Panigródz Panigródz św.Jana Chrzciciela   1233   rzym-kat 
9 Niemczyn Niemczyn 64a Wniebowzięcia NMP   1894   rzym-kat 
10 Podlesie Kościelne ul.Sarbia 43 św.Anny   1380   rzym-kat 
11 Popowo Kościelne Popowo Kościelne 24 Zwiastowania NMP   XIV w.   rzym-kat 
12 Raczkowo Raczkowo 37 Wszystkich Świętych   XIII w.   rzym-kat 
13 Rejowiec Poznański Rejowiec Poznański 32 NSPJ   1976   rzym-kat 
14 Skoki ul.Kościelna 7 św.Mikołaja Biskupa   1373   rzym-kat 
15 Kozielsko Kozielsko 9 św.Józefa   1432   rzym-kat 
16 Kamienica Kamienica 8/1 św.Andrzeja Boboli   1957   rzym-kat 
17 Grylewo Grylewo 22 św.Katarzyny Aleksandryjskiej   1231   rzym-kat 
18 Gołańcz ul.Ks.Mrotka 8 św.Wawrzyńca   1361   rzym-kat 
19 Damasławek ul.Koscielna 4 św.Stanisława Biskupa   1923   rzym-kat 
20 Czeszewo Czeszewo 33 św.Andrzeja Apostoła   1400   rzym-kat 
21 Żabiczyn Żabiczyn 23 św.Andrzeja Boboli   1957   rzym-kat 
22 Wapno ul.Górnicza 13 św.Barbary   1967   rzym-kat 
23 Wągrowiec ul.Rzeczna 4a bł.Michała Kozala   1989   rzym-kat 
24 Wągrowiec ul.Klasztorna 16 św.Jakuba Apostoła   1381   rzym-kat 
25 Wągrowiec pl.Kardynała Wyszynskiego 1 św.Wojciecha   1981   rzym-kat 
26 Wągrowiec ul.Klasztorna 21 Wniebowzięcia NMP   1835   rzym-kat 
27 Łekno ul.Poprzeczna 3 św.Apostołów Piotra i Pawla   XII w.   rzym-kat 
Województwo wielkopolskie

powiaty województwa:

grodzki m. Kalisz
grodzki m. Konin
grodzki m. Leszno
grodzki m. Poznań
chodzieski - Chodzież
czarnkowsko-trzcianecki - Czarnków
gnieźnieński - Gniezno
gostyński - Gostyń
grodziski (wielkopolskie) - Grodzisk Wielkopolski
jarociński - Jarocin
kaliski - Kalisz
kępiński - Kępno
kolski - Koło
koniński - Konin
kościański - Kościan
krotoszyński - Krotoszyn
leszczyński - Leszno
międzychodzki - Międzychód
nowotomyski - Nowy Tomyśl
obornicki - Oborniki
ostrowski (wielkopolskie) - Ostrów Wielkopolski
ostrzeszowski - Ostrzeszów
pilski - Piła
pleszewski - Pleszew
poznański - Poznań
rawicki - Rawicz
słupecki - Słupca
szamotulski - Szamotuły
średzki (wielkopolskie) - Środa Wielkopolska
śremski - Śrem
turecki - Turek
wągrowiecki - Wągrowiec
wolsztyński - Wolsztyn
wrzesiński - Września
złotowski - Złotów

Polskie Towarzystwo Genealogiczne