http://www.genealodzy.pl/

      Genealodzy.PL       Podział administracyjny Podział administracyjny kościelny Wyszukaj parafię       Info o Katalogu

25.09.2020 03:40

Powiat poznański
L.p. Miejscowosc Adres Wezwanie Eryg. Wyznanie
1 Baranowo ul.Spokojna 63/65, Baranowo św.Józefa Oblubieńca NMP   1997   rzym-kat 
2 Białężyn Białężyn 47 św.Tymoteusza   XII w.   rzym-kat 
3 Bnin ul.Kościelna 9, Bnin św.Wojciecha   XI w.   rzym-kat 
4 Bolechowo ul.Szkolna 20, Bolechowo NSPJ   1982   rzym-kat 
5 Buk ul.Mury 30 św.Stanisława Biskupa   XI w.   rzym-kat 
6 Buk     ewang 
7 Ceradz Kościelny ul.Bukowska 4, Ceradz Kościelny św.Stanisława Biskupa   1298   rzym-kat 
8 Chludowo ul.Kościelna 4 Wszystkich Świętych   XIV w.   rzym-kat 
9 Chojnica-Morasko ul.Gogusławskiego 3, Chojnica-Morasko ścięcia św.Jana Chrzciciela   XI w.   rzym-kat 
10 Czapury ul.Poznańska 74 św.Augustyna   1998   rzym-kat 
11 Czerlejno ul.Kostrzyńska 1, Czerlejno NMP Wniebowziętej   XI w.   rzym-kat 
12 Długa Goślina Długa Goślina 24 św.Marii Magdaleny   XIII w.   rzym-kat 
13 Gułtowy ul.Pałacowa 8, Gułtowy św.Kazimierza Królewicza   XIV w.   rzym-kat 
14 Iwno ul.Zdrojowa 2, Iwno NMP Szkaplerznej   XIII w.   rzym-kat 
15 Jerzykowo ul.Okrężna 31, Jerzykowo Niepokalanego Serca NMP   1975   rzym-kat 
16 Kicin ul.Kościelna 2, Kicin św.Józefa   XII w.   rzym-kat 
17 Kleszczewo ul.Lipowa 3 Wszystkich Świętych   XIII w.   rzym-kat 
18 Kostrzyn ul.Andrzejewo 1 bł.Jolanty   2001   rzym-kat 
19 Kostrzyn ul.Średzka 7 św.Apostołów Piotra i Pawła   XI w.   rzym-kat 
20 Koziegłowy os.Leśne 5 MB Fatimskiej     rzym-kat 
21 Koziegłowy ul.Kwiatowa 9 św.Brata Alberta   1989   rzym-kat 
22 Kórnik ul.Średzka 1 Wszystkich Świętych   XV w.   rzym-kat 
23 Krosno ul.Główna 41, Krosno MB Częstochowskiej   1979   rzym-kat 
24 Luboń Pl.Edmunda Bojanowskiego 8 św.Barbary   1928   rzym-kat 
25 Luboń ul.Jagiełły 11 św.Jana Bosko   1935   rzym-kat 
26 Luboń ul.1 Maja 4 św.Maksymiliana Marii Kolbego   1979   rzym-kat 
27 Lusowo ul.Poznańska 2, Lusowo św.Jadwigi   1288   rzym-kat 
28 Łódź k/Stęszewa ul.Szkolna 26 św.Jadwigi   XII w.   rzym-kat 
29 Modrze ul.Kościuszki 6, Modrze św.Idziego   1298   rzym-kat 
30 Mosina ul.Kościuszki 1 św.Mikołaja   XIII w.   rzym-kat 
31 Murowana Goślina ul.Kościelna 16 Najwyższego Arcykapłana Jezusa   1993   rzym-kat 
32 Murowana Goślina ul.Powstańców Wielkopolskich 21 św.Jakuba Apostoła   XII w.   rzym-kat 
33 Niepruszewo ul.Starowiejska 30, Niepruszewo św.Wawrzyńca   XII w.   rzym-kat 
34 Pobiedziska ul.Wierzbowa 37/39 MB Nieustającej Pomocy   1981   rzym-kat 
35 Pobiedziska ul.Gnieźnieńska 2 św.Michała Archanioła   XI w.   rzym-kat 
36 Puszczykowo ul.Kościelna 1 MB Wniebowziętej   1928   rzym-kat 
37 Puszczykowo ul.Dworcowa 16 św.Józefa Oblubieńca NMP   1966   rzym-kat 
38 Robakowo ul.Szkolna 7, Robakowo św.Józefa Robotnika   1997   rzym-kat 
39 Rogalin ul.Arciszewskiego 10, Rogalin św.Marcelina   1975   rzym-kat 
40 Rogalinek ul.Wodna 8, Rogalinek św.Michała Archanioła   XII w.   rzym-kat 
41 Rokietnica ul.Szamotulska 30a Chrystusa Króla   1980   rzym-kat 
42 Siedlec Siedlec 16 św.Mikołaja   XIII w.   rzym-kat 
43 Siekierki Wielkie ul.Kórnicka 1, Siekierki Wielkie św.Jadwigi     rzym-kat 
44 Słupia ul.Szkolna 4, Słupia Wszystkich Świętych     rzym-kat 
45 Sobota ul.Poznańska 9, Sobota Narodzenia NMP   XIII w.   rzym-kat 
46 Stęszew ul.Kościelna 3 św.Trójcy   XIII w.   rzym-kat 
47 Swarzędz ul.Staszica 20b Chrystusa Jedynego Zbawiciela   1998   rzym-kat 
48 Swarzędz os.Kościuszkowców 3 MB Miłosierdzia   1994   rzym-kat 
49 Swarzędz ul.Poznańska 27 MB Wspomożycielki Wiernych   1981   rzym-kat 
50 Swarzędz ul.Świętego Marcina 38 św.Marcina   XII w.   rzym-kat 
51 Swarzędz     ewang 
52 Tarnowo Podgórne ul.Poznańska 92 Wszystkich Świętych   XIV w.   rzym-kat 
53 Węglewo Węglewo 23 św.Katarzyny Aleksandryjskiej   1266   rzym-kat 
54 Wierzenica Wierzenica 12 św.Mikołaja Biskupa   XIII w.   rzym-kat 
55 Wiry ul.Komornicka 176 św.Floriana   XIII w.   rzym-kat 
56 Wronczyn Wronczyn 12 św.Stanisława Biskupa   1256   rzym-kat 
57 Borówiec ul. Poznańska 107 MB Królowej Rodzin   2006   rzym-kat 
58 Luboń ul. Źródlana św. Jana Pawła II   2012   rzym-kat 
59 Kamionki ul. Mostowa 45 św. Matki Teresy z Kalkuty   2012   rzym-kat 
60 Lusówko ul. Dopiewska 11a św. Rity z Cascii   2014   rzym-kat 
Województwo wielkopolskie

powiaty województwa:

grodzki m. Kalisz
grodzki m. Konin
grodzki m. Leszno
grodzki m. Poznań
chodzieski - Chodzież
czarnkowsko-trzcianecki - Czarnków
gnieźnieński - Gniezno
gostyński - Gostyń
grodziski (wielkopolskie) - Grodzisk Wielkopolski
jarociński - Jarocin
kaliski - Kalisz
kępiński - Kępno
kolski - Koło
koniński - Konin
kościański - Kościan
krotoszyński - Krotoszyn
leszczyński - Leszno
międzychodzki - Międzychód
nowotomyski - Nowy Tomyśl
obornicki - Oborniki
ostrowski (wielkopolskie) - Ostrów Wielkopolski
ostrzeszowski - Ostrzeszów
pilski - Piła
pleszewski - Pleszew
poznański - Poznań
rawicki - Rawicz
słupecki - Słupca
szamotulski - Szamotuły
średzki (wielkopolskie) - Środa Wielkopolska
śremski - Śrem
turecki - Turek
wągrowiecki - Wągrowiec
wolsztyński - Wolsztyn
wrzesiński - Września
złotowski - Złotów

Polskie Towarzystwo Genealogiczne